משווקים מורשים

חנויות ורשתות

על מנת שלקוחותינו יקבלו את השירות הטוב והאמין ביותר, המלצתנו החמה היא תמיד לרכוש את מוצרינו באמצעות משווקים מורשים.
את המשווקים המורשים למוצרי MIELE מבית אלקטרה מוצרי צריכה בחרנו בקפידה במקביל להתחשבות בפריסה כלל ארצית שמסייעת להביא את מוצרינו לכל מקום ולתת את השירות הטוב והמהיר ביותר לכל שאלה או בעיה.
רכישה אצל המשווקים המורשים מבטיחה לכם ליהנות מהיתרונות הבאים:
• אחריות מלאה על המוצרים שרכשתם לרבות אספקת חלקי חילוף מקוריים, ככל שיהיה בהם צורך.
• מבצעים שיווקיים, שעורכת אלקטרה מוצרי צריכה מעת לעת, לרבות מבצעים במסגרתם תינתן אחריות מורחבת. הכוונה לאחריות מורחבת, אשר ניתנת על ידי אלקטרה מוצרי צריכה בע"מ, למוצרים הנרכשים ע"י הלקוח מאתרי אינטרנט ומשווקים מורשים בלבד. זוהי אחריות נוספת מוגבלת, כאמור בחוק ובתקנות הגנת הצרכן והיא רלוונטית רק לגבי סוגי מוצרים מסוימים לגביהם קיימת אופציה זו (כמפורט בפרסומי אלקטרה מוצרי צריכה בע"מ ובתעודת האחריות הרלוונטית), שלגביהם היא מוענקת, בכפוף לכך שנרכשו כאמור ישירות אצל המשווקים המורשים, או באתרי האינטרנט המורשים.
• רמת שירות גבוהה, בקיאות וידע נרחב במוצרי MIELE.
את רשימת המשווקים המורשים תוכלו לאתר באמצעות מנוע החיפוש המופיע להלן:
*רשימה זאת אינה ממצה, ואלקטרה מוצרי צריכה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן רשימה זאת מעת לעת.

   אתרי סחר

   הרשימה שלהלן כוללת את המשווקים המורשים שאלקטרה מוצרי צריכה בחרה לעבוד איתם גם באמצעות מכירה ישירה באתרי האינטרנט של כל משווק. מתוך מטרה להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר גם אונליין, קבעה אלקטרה מוצרי צריכה קריטריונים שלפיהם מתחייבים המשווקים המורשים לפעול באתרי האינטרנט וביניהם: הצגת מוצרי MIELE באתר האינטרנט בצירוף שם הדגם המלא, המפרט המלא, לוגו עדכני, תמונה מייצגת עדכנית, תכונות נוספות הרלבנטיות לכל מוצר ומוצר ומבצעים רלבנטיים שיינתנו ע"י אלקטרה מוצרי צריכה מעת לעת.

   לחיצה על כל אחד משמות המשווקים ברשימה זו תפתח את אתר האינטרנט שלו בחלון חדש:

   רוצים לקבל ייעוץ מקצועי בבחירת המוצרים המתאימים לכם?
   מלאו פרטיכם כעת >>